Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Muharrem Borova

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Muharrem Borova është një këngëtar i njohur. Më datë 17 Qershor 2017, Sulejman Borova & Muharrem Borova publikojnë videoklipin "Dibra Ime, Dibra Nan". Më datë 22 Qershor 2017, Muharrem Borova publikon videoklipin "Heronjt Flasin"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Gzim Roci

Muhamer Duraku-Meli

Mirsad Shabani

Mc Mitrovicali

Breaker G

Agron Kalisi

Ramiz Jusufi

Fenix

Sejdi Sejdiu

Rapp Dogg

Tags: Muharrem Borova, Remi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet