A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Murat Cama

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Murat Cama është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 2 Qershor 2013, Murat Cama publikon videoklipin "Dy Pale Saze Delvinjote". Më datë 6 Mars 2014, Murat Cama publikon videoklipin "Lum Si Ajo Der E Lart". Më datë 22 Korrik 2014, Murat Cama & Driselda Kanina publikojnë videoklipin "Ilaci Qe Sheron Xhane". Më datë 29 Nëntor 2017, Murat Cama publikon videoklipin "Minifundi". Më datë 12 Mars 2018, Murat Cama publikon videoklipin "Mesazhi". Më datë 18 Tetor 2018, Murat Cama publi...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Nimet Sulkaj

Ergys Hyka

Dule Malindi

Klordian Rama

Refat Sulejmani

Emiljano Dhe Grupi

Perlat Pashaj

Ilia Basho

Bledar Hoxhaj

Aleks Micka


Tags: Murat Cama

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019