Murat Nazifi
Murat Nazifi

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Murat Nazifi është një këngëtar dhe autor këngësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Më datë 19 Dhjetor 2016, Murat Nazifi publikon videoklipin "Mos Shko". Muzika e këngës u punua nga Festim Gici, teksti u shkrua nga Sebastiana Brecani. Më datë 27 Dhjetor 2016, Murat Nazifi publikon videoklipin "Dashuria Me Urren". Muzika e këngës u punua nga Festim Gici, teksti u shkrua nga Sebastiana Brecani. Më datë 27 Dhjetor 2016, Edona Hasanaj publikon videoklipin "Bakshishi", në bashkëpunim me Murat Nazifi. Muzika e këngës u punua ng...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume» Dërgo Një Këngë »


Komente 0