TEKSTESHQIP

Mursel Murseli & Eralda Jashari
Gabimet Jeta Si Fal
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Gabimet Jeta Si Fal" kënduar nga Mursel Murseli & Eralda Jashari.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Ky materiali muzikor vjen i finalizuar para publikut i përpunuar nga ana vizuale edhe me anë të një klipi muzikor, i cili u publikua me datë 14 Korrik 2016.