Më mbaj mend (për 1 muaj)

Musa Dauti

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Musa Dauti është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike. Më datë 31 Dhjetor 2013, Arif Madana & Musa Dauti publikojnë videoklipin "Lumi Aj Qe Fal Nje Gjak". Më datë 21 Qershor 2016, Arif Madana publikon videoklipin "Kapiten Floran Delia", në bashkëpunim me Musa Dauti. Më datë 24 Shtator 2016, Musa Dauti & Sherif Dervishi publikojnë videoklipin "T'falet Kombi Ty Mirdite". Më datë 17 Dhjetor 2016, Musa Dauti & Avni Metalia publikojnë videoklipin "Poetit Xhevdet Ahmati". Më datë 13 Tetor 2020,...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Musa Dauti

Komente 0