Më mbaj mend (për 1 muaj)

Musical

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Musical është një video produksion shumë i njohur. Musical TV janë një televizion muzikor shqiptar, gjithashtu realizojnë edhe video dhe marketing. Musical TV si studio muzikore ka realizuar disa klipe të cilat janë cilësuar mjaft cilësore dhe janë pëlqyer shumë në treg....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Produksione Të Ngjashme:

Pro Video

F-M Studio Univers

Shqipja 2000

Red World Production

FAF Studio

Albatrade

Supersonic

Fuga

BBF

Super Star

Tags: Musical


Komente mbi këtë artist