Musli Kuqi
Musli Kuqi

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Musli Kuqi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo tallava dhe popullore dasmash. Më datë 24 Shtator 2013, Musli Kuqi publikon videoklipin "Me Ty". Më datë 8 Dhjetor 2015, Musli Kuqi publikon videoklipin "Pse Na Kan Nda". Në vitin 2015, Musli Kuqi & Shkurte Gashi publikojnë albumin "Live 2015". Më datë 11 Korrik 2016, Musli Kuqi publikon videoklipin "Ta Kishe Dit". Në vitin 2017, Musli Kuqi & Prishtina Band publikojnë albumin "Live 2017". Në vitin 2019, Musli Kuqi & Grupi Prishtina publikojnë albumin "Live 2019"...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume» Dërgo Një Këngë »


Komente 0