Musli Kuqi
Musli Kuqi
Musli Kuqi
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: tallava popullore dasmash
Musli Kuqi është këngëtar i njohur. Më datë 24 Shtator 2013, Musli Kuqi publikon videoklipin "Me Ty".

Më datë 8 Dhjetor 2015, Musli Kuqi publikon videoklipin "Pse Na Kan Nda".

Në vitin 2015, Musli Kuqi & Shkurte Gashi publikojnë albumin "Live 2015".

Më datë 11 Korrik 2016, Musli Kuqi publikon videoklipin "Ta Kishe Dit".

Në vitin 2017, Musli Kuqi & Prishtina Band publikojnë albumin "Live 2017".

Në vitin 2019, Musli Kuqi & Grupi Prishtina publikojnë albumin "Live 2019".

Më datë 28 Prill 2021, Musli Kuqi publikon videoklipin "Kengë Heroit Bahri Kuqi". Muzika dhe orkestrimi i këngës u punuan nga Artan Rexhepi, ndërsa teksti u shkrua nga vetë Musli Kuqi. Videoklipi u prodhua nga kompania MProduction.

Më datë 29 Tetor 2022, Mimoza Nela & Musli Kuqi publikojnë videoklipin "A T'pëlqen A S'të Pëlqen". Muzikën dhe orkestrimin e këngës e punoi Ramadan Selimi, ndërsa tekstin e shkroi Avni Qahili.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0