Më mbaj mend (për 1 muaj)

Musli Kuqi - Me Ty Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Dje te pash duke u puthur me nje tjeter djal
Nuk e di si s'mu verbuan te dy syt ne ball i mjeri un i mjeri un kend e paskam dasht kaq shum
se kam dit se kaq shpejt me harron krejt

ref2:me ty pergjithmon u kry
me t'keq q'do gje ma ke kthy me ty kurr me s'do te jem se kan dit kush paske qen

Ndoshta ende te kujtohet qfar me the dikur qe do te jesh veq afer meje e s'do te ndahesh kurr
I mjeri un i mejri un kend e paskam dasht kaq shum se kam dit se kaq shpejt me harron krejt

ref::perseritetPublikimi: 25/12/2008


Më Shumë Këngë Nga Musli Kuqi:


Komente 0


Musli Kuqi - Me Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Ty".
3. Video është e këngës "Me Ty", por nuk këndohet nga Musli Kuqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.