Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mustaf Rama

Nuk ka akoma asnjë votë

Mustaf Rama është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Daut Zenku

Januz Mushkolaj

Agim Baftjari

Paulin Pervathi

Fadil Llugaxhiu

Rrahman Pagarusha

Nebi Halili

Isa Veliu

Musa Dauti

Dervish Dervishi

Tags: Mustaf Rama, Mustafe Ramaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet