Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Mustafa Sandal

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  6
  • Vendlindja:
  • Stamboll 
  • Mosha:
  • 50 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Mustafa Sandal është një këngëtar i huaj shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Mustafa Sandal është një ndër këngëtarët më të popullarizuar të muzikës argëtuese turke jashtë vendit të tij. Deri më tani ai ka nxjerrur disa albume me muzikë argëtuese turke të cilat janë blerë edhe në vende të Evropës nga dashamirët e muzikës argëtuse. Ndër albumet e tija vlenë të veçohen: Suç Bende promovuar në vitin 1994, pastaj Gölgede Aynı, Detay , Akışına Bırak, Kop dhe albumi i tij i fundit Seven i publikuar n...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Tarkan

Keith Urban

Marc Anthony

David Guetta

Sean Paul

T.I.

Justin Timberlake

Riccardo Cocciante

Luis Fonsi

PSY


Tags: Mustafa Sandal

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet