Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Mustafa Ymeri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  3
  • Vendlindja:
  • Shkup 
  • Mosha:
  • 38 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Mustafa Ymeri është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo e lehtë dhe klasike. Shkollën fillore e kreu në vendlindje, ndërsa shkollën normale të muzikës e mbaroi në QASHMB “Ilija Nikollovski Lluj” në Shkup në degën e solo – këndimit. Akademin e muzikës e mbaroi në vitin 2008 në Universitetin “Shën Kirili dhe Metodi “ në Shkup në degën e solo- këndimit te prof: Millka Eftimova dhe Biljana Jakimovska dhe aktualisht është në studimet pasdiplomike në Shkup. Punon si udhëheqës i katedrës shqipe dhe prof.i solo-këndimit dhe tekn...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Blerim Lutfiu (Beli)

Agim Poshka

Gadaf Elmazi (Dafi)

Habil Akiku

Safet Rizaj

Memi

Ylber Idrizi

Evzi Kaja (Xiu)

Aziz Murati

Valon Rama


Tags: Mustafa Ymeri, Mustafa Imeri, Tafa

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet