Muzgart
Muzgart

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Vendlindja:
  • ShqipëriBiografia

BIOGRAFIA: Muzgart është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo heavy metal. Line Up: 1. Miril Bicolli 2. Baltion Radi Në vitin 2019, Muzgart publikojnë albumin "Image Of God". Në vitin 2023, Muzgart publikojnë albumin "Wwii Ep"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume
Komente 0