Më mbaj mend (për 1 muaj)

Muzgart - Time Of Confronting Ideals Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


HEAR THE WHEELS OF THE NEW ORDER
WITNESS THE CHANGE WE BEGUN
NOW WE CARVE OUR SCULPTURES IN TIME.

PURITY, ESSENCE, MANIFESTATION
THE APOCALYPSE OF SCUM HAS BEGUN.

HARSH YEARS, ECHOES IN MIND
THE WHISPER OF COLD STILL INSIDE
SHAPED BY THE WILL TO SURVIVE
A PURIFYING LIGHT.

THEY FEAR... I’M NEAR...

THE WINTER MAY HAVE SLOWED ME
BUT NOW... I HAVE COME.


Ky tekst u dërgua nga MUZGART


Nuk kemi video për këtë këngë.


Muzgart
Publikimi: 08/10/2023


Muzgart - Time Of Confronting Ideals
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Time Of Confronting Ideals".
3. Video është e këngës "Time Of Confronting Ideals", por nuk këndohet nga Muzgart.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Muzgart:


Komente 0