Më mbaj mend (për 1 muaj)

Muzgart - Stalingrad Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Enemy offensive has breached the city north outskirts
Their spirit awakened from the abyss of destiny
Now the will of the strongest will determine what is right
The will of the braviest will determine victory.

Let it be...

Death stains, over me.

And in this big dream of sacrifice
I am enslaved in eternity.

It will take disorder
To collapse everything
But faith follows orders
And sets your mind free.

Ensnare their marching spirit
Make this city their womb
Tomorrow will their bones
We’ll form a catacomb.

Naked in dark they are
Naked in dark they come
They can’t escape our eyes
They can’t escape our guns.

Harsh as life made us…
Cold as death inside…


Ky tekst u dërgua nga Muzgart


Nuk kemi video për këtë këngë.


Muzgart
Publikimi: 08/10/2023


Muzgart - Stalingrad
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Stalingrad".
3. Video është e këngës "Stalingrad", por nuk këndohet nga Muzgart.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Muzgart:


Komente 0