Më mbaj mend (për 1 muaj)

Myfarete Laze - Shoqet Tona Ilegale Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Net te gjata, dit pa diell
Permbi sy carcafi nxinte
Pyesnin-o shoqet e mija
Cngjyre vall kishte Liria?
Eshte e kuqe une iu thoja,
Porsi prushi i zemres sone.

ne cdo prag, ne cdo kasolle
Hynit e dilnit porsi yj
Ilegale ju dhane emrin
Vitet qe s' harrohen kurre.

netet sqene aq te gjata
I shkurtonin krismat tona.
Tak tak tak, zgjonte kaq endra
Hapej porta, hapej zemra.
Hyni bija u paste nena
Zjarrin ndezur mbajme per Ju.

Ne cdo prag ne cdo kasolle


Myfarete Laze - Shoqet Tona Ilegale
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shoqet Tona Ilegale".
3. Video është e këngës "Shoqet Tona Ilegale", por nuk këndohet nga Myfarete Laze.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Myfarete Laze:


Komente 0