Më mbaj mend (për 1 muaj)

Myslym Lela - O Moj Mamudi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  7

O moj mamudi
Goce nones ti
Te ka rritur Nona
Si molla ne gji oj mamudi
Oj mamudi sa e mir je ti
Oj mamudi e gjith te kan zili

O moj mamudi
Goce nones ti
Tka no nuse nona
Nuse me stoli oj mamudi
Oj mamudi sa e mir je ti
Oj mamudi e gjith te kan zili

O moj mamudi sa e Mir je ti
Te kan ardhur krushqit
Per met marr ne shpi oj mamudi
Oj mamudi sa e mir je to
Oj mamudi e gjith te kan zili


Ky tekst u dërgua nga Getoarb bala


Nuk kemi video për këtë këngë.


Myslym Lela
Publikimi: 13/06/2009


Myslym Lela - O Moj Mamudi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O Moj Mamudi".
3. Video është e këngës "O Moj Mamudi", por nuk këndohet nga Myslym Lela.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Myslym Lela:


Komente 0