TEKSTESHQIP

N-ec A.k
Ti Je Ajo
Lyrics
(Feat. Mobby)

[Verse 1 - N-EC A.K]
dit me shi at dit kur t'pash ndjeva diqka shum thell n'zemer//
skom pa si qekjo femer, m'la pa text pa ta dit at emer//
u munova mu permbajt me majt veten pa kqyr met nguc//
ni diqka e leht prej trupin um shtyke me ta prek at buz//
ata sy du me ti pa, met pas ngat qdo qast t'jetes//
nese s't'boj temen, at'her fajin ja lo vetes//
fletes ja qes kto sene, t'dedikume per ty baby//
kom menime neper kry, a m'do a jo, maybe//
n'qdo mnyr du me kon un ti e du ti me kon un//
du me kon na dy bashk dej sa t'vjen aj fund//
sot o nat e qet, dal kqyri ku u takum//
garant ko me bo naj akt nese ty ko met humb//

[Reffren - MoBBy]x2
Ti je ajooo qe s`me le te qet
ti je ajo me t`vertet
tii jeeee ajoo
tii jeeeee

[Verse 2 - MoBBy]
ishte nat me shi at nat kur u pam ne te dy//
me shikove ne sy te shikova dhe un ty//
vazhduam nga nje fjal gjith bota u ndal//
kur te thash kur me the si quhesh mfal//
ombrellen e hapa mbi kok ta leshova//
pikat e shiut ndalen rrugen time mora//
nxitoja rrugen ta kaloj koken kisha mrapa//
drit e henes beri t'ishte me e bukur nata//
nje te qeshur e verejta nga larg
sdo ta harroj kurr at qast
ai shikim ngjalli dashuri do te pres të ta dhuroj TY

[Reffren - MoBBy]x2
Ti je ajooo qe s`me le te qet
ti je ajo me t`vertet
tii jeeee ajoo
ti jeeeee

[Verse 3 - N-EC A.K]
a thu loqk je n'at gjendje prej asaj dite//
m'dul zemer prej goje edhe pse nuk e prite//
kur tha du me kan me mu gjithmon, n'buzqeshje e n'lot//
zemer ksi lloj gzimi s'kom pas kurr qe pe perjetoj sot//
ti e ki ni ven, gjithmon n'zemren tem//
qi don per me dit se qa je per mu perqafom tanaj lem//
kqyrem n'sy e kupton se qfar vlere ki per mu//
ti je 1 e un jom 1 bashk jem 1 ska me menu//

[Reffren - MoBBy]x2
Ti je ajooo qe s`me le te qet
ti je ajo me t`vertet
tii jeeee ajoo
ti jeeeee

[Outro - N-EC A.K]
yeah, shum sene n'ket jet, nuk ndodhin veq rasisht

DËRGOI: