NEC
NEC

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: NEC është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 11 Shkurt 2011, NEC publikon videoklipin "Underground 2up 2down". Më datë 23 Dhjetor 2011, NEC publikon videoklipin "We Do It", në bashkëpunim me Papirus. Videoklipi u prodhua nga Biggy Image. Në vitin 2011, NEC publikon albumin "Live Today & Dream Tomorrow". Më datë 3 Maj 2012, NEC publikon videoklipin "Get Down", në bashkëpunim me Gangstar. Më datë 4 Maj 2012, NEC publikon videoklipin "You Like That Way", në bashkëpunim me W...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume
Komente 0