A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Grupi Na

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.9 / Votuan:  11
BIOGRAFIA: Grupi Na është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo rock. Emri “NA” dmth (NE). Edhe pse eshte emer i shkurter, historia e suksesit te ketij rok bendi eshte shume e gjate. NA lindi ne Tetorin e pasluftes te vitit 1999. Ne fillim NA ishte krijuar nga 4 shoke Krashi, Bekimi, Fisniku dhe Albani, por pas tri viteve Fisniku dhe Albani u larguan per te ndjekur karierat e tyre, por Krashi dhe Bekimi vazhduan te qendrojne tek NA. Pastaj Blerati, nje gitarist i talentuar 17 vjecar ju bashkua grupit ne vitin 2004 ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Premenstrual Syndrome

Pinkmetal

Permit Of Stay

Magnituda

Bystander

Germs

Troja

Haliband

Grupi Simbol

Curlies


Tags: Na, Grupi Na

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018