Më mbaj mend (për 1 muaj)

Na - Hear It, Feel It Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Can you feel my sorrow tonight?
When I’m surrounded by the dark
A voice in my head is screaming for you

I hope that you are glad
And not feeling to sad
The night is to heavy for a man alone in bed

Hear it, feel it
The words I love you
Hear it, feel it
The words I love you

Can you feel my sorrow tonight?
When I’m surrounded by the dark
A voice in my head is screaming for you

Please give me some sign
Give me your light
Give me hope that tomorrow will be bright

Please give me some sign
Give me your light
You are the only one, for you I will fight

Hear it, feel it
The words I love you
Hear it, feel it
The words I love you

Hear it, feel it
The words I love you
Hear it, feel it
The words I love you


Ky tekst u dërgua nga Gjk_esa


Publikimi: 09/03/2008Më Shumë Këngë Nga Grupi Na:


Komente mbi këtë këngëNa - Hear It, Feel It
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hear It, Feel It".
3. Video është e këngës "Hear It, Feel It", por nuk këndohet nga Na.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.