Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: E$ është një duo artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 8 Prill 2018, Nacho X E$ publikojnë videoklipin "Knaqu". Më datë 13 Korrik 2018, E$ publikojnë videoklipin "Kilo"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Minus And Zero

Vers&Benz

Era Dhe Elvira

Koela Dhe Eldi

Arizana Dhe Adea Zekaj

Erlini Dhe Ervini

Gimi Dhe Gazi

Etleva Dhe Era

Motrat Gashi

Hajan Dhe Gjenial Thaqi


Tags: E$, Nacho X E$

Krijo Një Kartolinë