Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Nadi

Tags: Nadi, Nadi Matoshi, Leonard Matoshi

Vendlindja: Pejë   
Nadi është një këngëtar i njohur. Emri i vertet e Nadit eshte Leonard Matoshi. Ka lindur ne Pejë dhe nuk eshte beqar. Ai është një këngëtar shumë i mirë i interpretimit muzikes live. Ai eshte i pranishem neper koncerte dhe klube te ndryshme te natës. Nadi deri me tani ka nxjerrë disa albume. Dy albumet e para janë "Iku Beqaria" një album ky i cili përfshiu 17 këngë dhe albumi "Ma kthe dashurinë" një album i cili përfshiu plot 8 këngë. Në vitin 2009 Nadi paraqitet në festiva...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  35

Ëmbëlsirë (2014)

Qunat Në Gurbet (2012)

Pare Pare (2010)

Iku Beqaria (2009)

Ma Kthe Dashurine


» Dërgo Një Këngë »


A E Din Sa Shume Te Dua
Maturant
Xhamadani
Tjeter Mos Kerko
Mori Fund
Si Nje Leter
Lamtumire
Nuk Mund Te Haroj

Krijoni Një Kartolinë

Disqus Comments
teksteshqip.com © 2007 - 2017