Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nadi - Ditët E Dashurisë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Zemër çdo gjë shoh në sytë e tu,
frikën
s'mundem të jem më i vetmuar,
ndjenjën
që e ngjalle tek unë,
une jam veq i yti dhe të dua,
prekëm si nuk ke prekur asnjeher,
premtoj atë që kurrë sta kam premtuar,
më puth si të vetmin që ti njeh,
më bëj që të jem i dashuruar.

Ditët e mia i ndaj me ty,
ndihem si herën e parë që të njoha,
falem për ty bukuri
jam i plotë sepse te dua.

Ditët e mia i ndaj me ty,
ndihem si herën e parë që të njoha,
falem për ty bukuri
jam i plotë sepse të dua.

Zemër çdo gjë shoh në sytë e tu,
frikën
s'mund të jem më i vetmuar,
ndjenjën
që e ngjalle tek unë,
unë jam veq i yti dhe të dua,
prekëm si nuk ke prekur asnjëherë,
premtoj atë qe kurrë sta kam premtuar,
më puth si të vetmin që ti njeh,
më bëj që të jem i dashuruar.

Ref.:
Ditët e mia i ndaj me ty,
ndihem si herën e parë që të njoha,
falem per ty bukuri
jam i plotë sepse të dua.

Ditët e mia i ndaj me ty,
ndihem si herën e parë që të njoha,
falem për ty bukuri jam i plotë sepse te dua...

Ditët e mia i ndaj me ty,
ndihem si herën e parë që të njoha,
falem për ty bukuri
jam i plotë sepse të dua

Ditët e mia i ndaj me ty,
ndihem si herën e parë që të njoha,
falem per ty bukuri
jam i plotë sepse të dua...


Ky tekst u dërgua nga BonjaNadi
Publikimi: 18/02/2009
Festivali: Top Fest 6


Nadi - Ditët E Dashurisë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ditët E Dashurisë".
3. Video është e këngës "Ditët E Dashurisë", por nuk këndohet nga Nadi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nadi:


Komente 0