Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nadi - Një Vajzë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Eshte nje vajz qe me ka dasht
shum dit ma te mira
bashk i kalum dit
me shum mall tash e kujtoj
me raki mundohem ta
harroj

Reff:2x

Zoti e din se sa te du...
ato buz kur m'puthin mu
puthja ne enderr sme mjafton
hajde zemer perqarom


Eshte nje vajz qe me ka dasht
shum dit ma te mira
bashk i kalum dit
me shum mall tash e kujtoj
me raki mundohem ta
harroj


Ky tekst u dërgua nga BbardhaNadi
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/06/2011
Festivali: Çelësi Muzikor 5


Nadi - Një Vajzë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Një Vajzë".
3. Video është e këngës "Një Vajzë", por nuk këndohet nga Nadi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nadi:


Komente 0