Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nadi - Eshte Nje Vajze Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Eshte nje vajze qe m'ka dasht shum,
dite mat mira bashk i kalum
Me shum mall tash e kujtoj ,
me raki mundohem ta harroj... 3x

Zoti e din se sa te du, ato buz kur m'puthin mu
Puthja ne enderr sme mjafoton, eja zemer perqafom...2x

Eshte nje vajze qe m'ka dasht shum,
dite mat mira bashk i kalum
Me shum mall tash e kujtoj ,
me raki mundohem ta harroj... 2x

Zoti e din se sa te du, ato buz kur m'puthin mu
Puthja ne enderr sme mjafoton, eja zemer perqafom...2x


Ky tekst u dërgua nga  egzonaexiNadi
Publikimi: 20/04/2012


Nadi - Eshte Nje Vajze
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Eshte Nje Vajze".
3. Video është e këngës "Eshte Nje Vajze", por nuk këndohet nga Nadi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nadi:


Komente 0