Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nadi - Po Vjen Nusja / Ani Mori Nuse Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


E po vjen nusja
po vjen nusja
rreni me shuplak
2x

O bashk me dhandrin
krih per krihe
bani mashallah
2x

O jena gzu
O jena gzu
Te gjith n'kam jem qu
2x

Me tupana e shuplaka
qifti me vallzu
O me shuplaka e tupana qifti me vallzu

Ani mori nuse
ani qaf gastare
2x

Ani a don rruza
ani a don pare
2x

As nuk due rruza
as nuk due pare
2x

Veq e du qat djalo
O ni djal shqiptare
2x
Nadi
Publikimi: 01/09/2012


Nadi - Po Vjen Nusja / Ani Mori Nuse
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Po Vjen Nusja / Ani Mori Nuse".
3. Video është e këngës "Po Vjen Nusja / Ani Mori Nuse", por nuk këndohet nga Nadi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nadi:


Komente 0