Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nadi - Per Nje Kafe Ne Mengjes Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

te shikoj tek diskoteka
je ma e mira pak me drreka
po me thuaj cila je
qe per ty un te bëj be

cfar të them un ty moj vajze
nuk po mundem te gjej fjal
me shikimin qe me dhe
zemren time ti e ke

per nje kafe ne mengjes
kam shum dit qe rri e pres
un e di se ti do vish
për ty bej gjithcka ta dish

mos u ngut ti more vajze
merri punet dal nga dal
fjal shpejt mos me kerko
se ne shpirt ta kam then po

vajz e bukur je e mir
te kem pran un kam deshir
me kto lajka qe ke ti
m'dogje prush m'bere hi

prrushi m'djeg dhe mu moj vajze
se per ty un kam shum mall
merre zemren ta kam fal
se pa ty ajo do n'dal

per nje kafe ne mengjes
kam shum dit qe rri e pres
un e di se ti do vish
për ty bej gjithcka ta dish

mos u ngut ti more vajze
merri punet dal nga dal
fjal shpejt mos me kerko
se ne shpirt ta kam then po

na nana nai nanan

per nje kafe ne mengjes
kam shum dit qe rri e pres
un e di se ti do vish
për ty bej gjithcka ta dish

mos u ngut ti more vajze
merri punet dal nga dal
fjal shpejt mos me kerko
se ne shpirt ta kam then po


Ky tekst u dërgua nga SOGARINadi
Publikimi: 01/09/2012


Nadi - Per Nje Kafe Ne Mengjes
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Per Nje Kafe Ne Mengjes".
3. Video është e këngës "Per Nje Kafe Ne Mengjes", por nuk këndohet nga Nadi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nadi:


Komente 0