TEKSTESHQIP

Nadi
E Veqante
Lyrics

Si mund ta di se a me don kisha qene i lumtur ne kete jete
por tash edi se ti nuk mendon per mu
dhe ti shkon tjetrin e kerkon
mos te shkon ne mendje se m harron

Ref:
E veqante per mu ishe ti
edhe pse sme solle dashuri
tash jeton diku larg nuk edi
mendon mire se kshtu po vepron...

Ndoshta ndonje here ti mua me kerkon
fjalet e mija ti ndoshta i kujton
ti do t me sherosh ne shpirtin tim
e tash po gabon tjetrin e kerkon
mos te shkon ne mendje se m harron

DËRGOI: