TEKSTESHQIP

Nadi
Per Nje Kafe Ne Mengjes
Lyrics

te shikoj tek diskoteka
je ma e mira pak me drreka
po me thuaj cila je
qe per ty un te bëj be

cfar të them un ty moj vajze
nuk po mundem te gjej fjal
me shikimin qe me dhe
zemren time ti e ke

per nje kafe ne mengjes
kam shum dit qe rri e pres
un e di se ti do vish
për ty bej gjithcka ta dish

mos u ngut ti more vajze
merri punet dal nga dal
fjal shpejt mos me kerko
se ne shpirt ta kam then po

vajz e bukur je e mir
te kem pran un kam deshir
me kto lajka qe ke ti
m'dogje prush m'bere hi

prrushi m'djeg dhe mu moj vajze
se per ty un kam shum mall
merre zemren ta kam fal
se pa ty ajo do n'dal

per nje kafe ne mengjes
kam shum dit qe rri e pres
un e di se ti do vish
për ty bej gjithcka ta dish

mos u ngut ti more vajze
merri punet dal nga dal
fjal shpejt mos me kerko
se ne shpirt ta kam then po

na nana nai nanan

per nje kafe ne mengjes
kam shum dit qe rri e pres
un e di se ti do vish
për ty bej gjithcka ta dish

mos u ngut ti more vajze
merri punet dal nga dal
fjal shpejt mos me kerko
se ne shpirt ta kam then po

DËRGOI: