Nafidan Miftari
Nafidan Miftari

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Vendlindja:
  • Shkup Maqedoni E Veriut
  • Jeton dhe vepron në :
  • Maqedoni E Veriut Maqedoni E Veriut
  • Mosha:
  • 26 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 31 Maj 1996
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♊ Binjaket

Biografia

BIOGRAFIA: Nafidan Miftari është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore folklorike. Ai është një këngëtar nga Shkupi / Maqedonia dhe zakonisht këndon me Nusret Kurtishi dhe Almin Shaqiri. Më datë 26 Mars 2021, Hamza Nuhiu & Nafidan Miftari publikojnë videoklipin "Shkou Im". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Hamza Nuhiu. Më datë 15 Prill 2021, Nafidan Miftari publikon videoklipin "Muaji I Rahmetit". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Kreshnik Avdiu. Më datë 26 Janar 2023, Nafidan Miftari publikon videokl...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0