Nafidan Miftari
Nafidan Miftari
Nafidan Miftari
  • Vendlindja:
  • Shkup Maqedoni E Veriut
  • Jeton dhe vepron në :
  • Maqedoni E Veriut Maqedoni E Veriut
  • Mosha:
  • 26 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 31 Maj 1996
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♊ Binjaket
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: popullore folklorike
Nafidan Miftari është këngëtar. Ai është një këngëtar nga Shkupi / Maqedonia dhe zakonisht këndon me Nusret Kurtishi dhe Almin Shaqiri.

Më datë 26 Mars 2021, Hamza Nuhiu & Nafidan Miftari publikojnë videoklipin "Shkou Im". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Hamza Nuhiu.

Më datë 15 Prill 2021, Nafidan Miftari publikon videoklipin "Muaji I Rahmetit". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Kreshnik Avdiu.

Më datë 26 Janar 2023, Nafidan Miftari publikon videoklipin "Një Mëngjes I Ri".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0