A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Not Yet Rated

BIOGRAFIA: Nailek is a singer of Hip-Hop music. Më datë 15 Maj 2019, Nailek publikon videoklipin "S'ja Kan Iden". Teksti i këngës u shkrua nga Nailek....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Art

Last Daddy

Don Ghetto

EMG

Albo 06

Kingston

Lil Erdi

Kamikazo

Lavda

Don M1no


Tags: Nailek

Add an e-Card




Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019