Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nailek - I Huaj Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Intro
Yeah yeah jam i huj e di
Po gjithmon kshu jo nuk esht risi
T'merakosem per ket ska mundsi uh

Ref.
Yeah shqipe un kam lind i huj kam me vdek i huj ei
Prap fitova rrespektin e gjith kuj
Sidomos n'vend t'huj pa i kerku gjo askuj yeah
E cuditshme f**k it preferoj t'vuj
Krenarin teper t'madhe nuk esht mendjamdhsi ei
Taman si nje shqipe jo ne vend t'tij
Cdo gje dukej cudi rendsi ka tfitoj besim yeah
Fuck it jam huj se kshu une kam lind ei

Str1
Sdu me shit men me verte mo shqipe
Se krejt ajo qe po thojn mu po mduket klishe
Un e di jam ndryshe skam vevoj me pas swag
Kur ata kan vet rrespekt edhe nuk jam nvend tem
Enderr me bo mic check jo vetem per lek nxhep
Tu punu fort dit e nat nuk esht fat spo luj black jack
Sjam normal as perfekt zoti m'dha ket efekt
Nuk kam pas asgjo por vlerat e mia nuk kan me vdek
Flown e kam te rrall edhe rreshtat po te gjall se
Flas vet realitetin nuk di me saju perrall dhe
Besoj ne shum pun jo une nuk di me shti fall yeah
Thon se jam kokfort, nuk ka gjo qe si boj ball yeah
Po jam tip i fsheht un sikur zona 51 ei
Mendjen shum te thell ti fundosesh titanik ei
Po jam i mistershem sikur vij nga egjipti antik ei
Du tjetoj si t'gjith por ama du qe tvdes unik ei

Ref.
Yeah shqipe un kam lind i huj kam vdek i huj ei
Prap fitova rrespektin e gjith kuj
Sidomos n'vend t'huj pa i kerku gjo askuj yeah
E cuditshme f**k it preferoj t'vuj
Krenarin teper t'madhe nuk esht mendjamdhsi ei
Taman si nje shqipe jo ne vend t'tij
Cdo gje dukej cudi rendsi ka tfitoj besim yeah
Fuck it jam huj se kshu une kam lind ei

Str2
Flas gjithmon tverteten po disave u djeg ei
Zoti le tem fal kshu kam me qen perjet ei
Kurr nuk jam perzi me ate qe bejn tjert ei
Si ka mundsi prap jam un ai qe shohin shtremt ei
Ndoshta se maj koken lart m'shohin si mendjemadh
Normal qe mrapa n'zemer jo nuk ka mo ngjyr te bardh
Merakosem vet per njerzit qe sme len ne balt
Vetem se un e shfaq me fakte dhe jo me fjal
Ei natyra ushtar yeah karakteri mbret uh
Me sakt gladiator se jam rrit ntjeter shtet uh
Po e vertet yeah jo nuk maj sekret uh
Madje mduket e drejt kur them se i du krejt
Kam plot besim un te vetja lere tu shtohet urrejta
Ky djali do qe cdo gjo ta arrij vet me forcat e veta
Sjam msu me senet e lehta sfid e rond mthuj ku esht tjetra
Si i huj qe jam jam nluft per mbijetes deri sa tjet jeta

Outro
Un kam lind dhe do vdes i huj (x3)Nuk kemi video për këtë këngë.


Nailek
Publikimi: 23/02/2019
Produksioni: BledBeats


Nailek - I Huaj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Huaj".
3. Video është e këngës "I Huaj", por nuk këndohet nga Nailek.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nailek:


Komente 0