Më mbaj mend (për 1 muaj)

Naim Abazi - Maturanti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  1

Heeeej Maturant shpejt kaluan kater vjet
mbremijen ton e festojm kur per jet mos e harrojm (2X).
Eni eni kenges sot tja themi maturantet o sa te lumtur jemi
erdha un dhe sonte te vallzojm mbramjen ton po e festojme

Heeeejj Maturant ti shpaloj kujtime sonte neser vec kujtime ne jet rrugen bardh per jet e mot

Eni eni kenges sot tja themi maturantet o sa te lumtur jemi
erdha un dhe sonte te vallzojm mbramjen ton po e festojme

Eni eni kenges sot tja themi maturantet o sa te lumtur jemi
erdha un dhe sonte te vallzojm mbramjen ton po e festojme(3X)


Ky tekst u dërgua nga Fekichee


Nuk kemi video për këtë këngë.


Naim Abazi
Publikimi: 13/09/2012


Naim Abazi - Maturanti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Maturanti".
3. Video është e këngës "Maturanti", por nuk këndohet nga Naim Abazi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Naim Abazi:


Komente 0