TEKSTESHQIP

Naim Abazi
E Imja Je
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "E Imja Je" kënduar nga Naim Abazi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.