TEKSTESHQIP

Naim Abazi
Kosova Ime
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kosova Ime" kënduar nga Naim Abazi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.