Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Naim Bucaliu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  • Ferizaj 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Naim Bucaliu është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Në vitin 2012, Naim Bucaliu publikon albumin "Ah Moj Çike"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtareAh Moj Çike (2012)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Ibraim Omura

Albion Bucolli

Cani Shabani

Besmir Spahiu

Bujar Mustafa

Ferki Veseli

Fidaim Gashi

Qemal Stafasani

Iljas Limani

Ismail Elezi


Tags: Naim Bucaliu, Buca

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet