Naim Cacaj
Naim Cacaj

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Naim Cacaj është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo ilahi. Më datë 31 Korrik 2020, Naim Cacaj publikon videoklipin "Vetem Ti Allah". Më datë 14 Qershor 2021, Naim Cacaj publikon videoklipin "E Mira Nënë". Teksti i këngës u shkrua nga Mergim Gashi. Më datë 2 Korrik 2021, Naim Cacaj publikon videoklipin "Te Mjafton Allahu". Muzika e këngës u punua nga Ardian Kastrati, ndërsa teksti u shkrua nga Mergim Gashi. Më datë 11 Shtator 2022, Ernim Rexhepi & Naim Cacaj publikojnë videoklipin "Loti I Jetimit...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0