Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Naim Hoti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Naim Hoti është një këngëtar i njohur. Më datë 12 Tetor 2012, Naim Hoti publikon videoklipin "Si Milioner". Më datë 28 Mars 2018, Naim Hoti publikon videoklipin "Like & Zemer". Më datë 11 Prill 2019, Naim Hoti publikon videoklipin "Kosovë, Dashuria Ime". Muzika e këngës u punua nga Edmond Zhulali, ndërsa teksti u shkrua nga Ilir Shaqiri....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Alsked Rrenja

Erion Beqo

Anaid

Ardian Qokaj

Domeniko

Glenis Dume

Gerald Zyfi

Elton Ismaili

Arjan Toci

Endrit Shani


Tags: Naim Hoti

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet