Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Naim Krasniqi (Rapsod)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2
  • Emri i Vërtetë:
  • Naim Krasniqi
BIOGRAFIA: Naim Krasniqi (Rapsod) është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike. Në vitin 2019, Naim Krasniqi publikon albumin "Kenge Arshikie 1"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareKenge Arshikie 1 (2019)

Kenge Arshikie 2 (2019)

Lulezoi Fusha, Lulezoi Mali

Dasma Ne Gollak Me Krismat E Lirise

Cka Po M'rrin Karshi Karshi

Te Puthsha Qarkun Moj Drenice


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Lekë Duhoni

Sulejman Memishi

Bajram Baja

Kastriot Seferi

Zenun Maksutaj

Hysen Kurti

Cen Vishaj

Musa Dauti

Paulin Pervathi

Nebih Dauti

Tags: Naim Krasniqi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet