Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Naim Krasniqi - Muzgu  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

04/04/2013

2013-04-04T14:23:46+00:00vargje shkrova kenge te kendova
bëra gjera qe as nuk guxoja
dhe sa here qe i mbyllja syt
vetem fytyren tende e kujtoja

ref
si tia ndoli lotit shtegun
shkuan vite qe ste pash
nuke di se ku gabuam
pse me le e pse te lash

prap mengjeset sollen zymtesi
suferina zemren seq ma ngriu
a e mban mend kur shiqonim muzgun
buzet floket kur na i lagte shiu
ref
si tia ndali lotit.............


Ky tekst u dërgua nga engjulli
Më Shumë Këngë Nga Naim Krasniqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet