A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Naim Krasniqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  53
  • Vendlindja:
  • Prishtine 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 59 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Naim Krasniqi është një këngëtar dhe autor këngësh shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop, popullore moderne dhe e lehtë. Statusi i Martuar dhe ka 2 vajza te njohura ne boten e showbizit: Fjolla dhe Zana Krasniqi Në Dhjetor 1994, Naim Krasniqi merr pjesë në Festivali i 33-të në RTSH me këngën "Zemer Moj Si Nuk Pellcet". Më datë 28 Shkurt 2013, RTV21 Stars publikon videoklipin "Vendi Im"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Kushuri i

Nexhmi Mehmeti (Nexhi)

Kushuri i

Ganimete Jashanicës

Shto profile

zyrtare


» Dërgo Një Këngë »

Autor i këngëve

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më Shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Ramadan Krasniqi (Dani)

Xeni (Shkelzen Jetishi)

Mahmut Ferati

Ilir Shaqiri

Gaqo Çako

Olen Cesari

Redon Makashi

Avni Mula

Adrian Gaxha

D.U.D.A.


Tags: Naim Krasniqi

Naim Krasniqi në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019