Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video Kërko Video

Naim Krasniqi, Albana Azizi & Xeni - Rrumbullake Moj E Bute  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

31/12/2016

2016-12-31T19:00:00+00:00

Më Shumë Nga

Albana Azizi

Më Shumë Nga

Xeni I VogelKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Rrumbullake Moj E Bute" kënduar nga Naim Krasniqi, Albana Azizi & Xeni.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Naim Krasniqi, Albana Azizi & Xeni i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Naim Krasniqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet