Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Naim Loku

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Naim Loku është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Në vitin 2013, Naim Loku publikon albumin "Naimi"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtareNaimi (2013)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Egzon Bajra

Mel Duraku

Naim Smakolli (Nimi)

Amir Rexhepi

Arben Kernaja

Hakif Krasniqi

Ylberi

Kujta

Lindi Baksi

Omar

Tags: Naim Loku, Naimi, Naim Loki


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet