Naim Terziu
Naim Terziu

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Naim Terziu është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo ilahi. Më datë 2 Qershor 2019, Naim Terziu publikon videoklipin "United", në bashkëpunim me Ard. Muzika e këngës u punua nga Artan Mezini (Arti Rec), ndërsa teksti u shkrua nga Naim Terziu. Produksioni audio u realizua nga Artan Mezini (Arti Rec). Më datë 27 Gusht 2021, Naim Terziu publikon videoklipin "Ku Je Ti O Xhan". Muzika e këngës u punua nga Arti Rec, ndërsa teksti u shkrua nga Naim Terziu. Videoklipi u prodhua nga kompania Time Pictures. M...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0