Naimi Dhe Adi

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Naimi Dhe Adi është një duo artistësh. Më datë 15 Janar 2015, Naimi Dhe Adi publikojnë videoklipin "Nje Nate Hena Po Ndriçonte". Videoklipi u prodhua nga Gold Productions....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Era Dhe Elvira

Mirela Dhe Driloni

Gimi Dhe Gazi

Etleva Dhe Era

Leonida Dhe Ajla

Majk N Sam

Ani Dhe Ana

Soni N Nice

Erlini Dhe Ervini

Vellezrit Kuqi


Tags: Naimi Dhe Adi

Krijo Një Kartolinë