Më mbaj mend (për 1 muaj)

Naixx - Ndjenjat N'mikrofon (Feat. Reeclip & 1-ky)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


.e jom godit me jet qesi jete un nuk prita pi dostav shum u qudita
qe po vjen qekjo dita un se prit un vuj per shoqni ata nalt per pozita. deri sat egziston dhembjae naixit nzemer peshon ni ton ket dhembje kerkush sun e perballon
i kallun me vujtje i perballun me hjekje jom tu e prit
diten kur kom me dek yeah
kom qef me ta ni zanin loqka jem ti mu ma mshel telefonin
sa her zemra tkujton loti jem pikon edhe pse per ty jom kon tu u vra mos e tepro ma bre ma
jeten e jap un per ta jo jo hala ka naixi thot me qikaq kurr se la
un veq tverten e foli e lej ata qa thojn naixin kurr se nguc kolli
e sa per qe lutna un veq zotit
ju tutna kjo so zgjidhja e fundit se ti veq sa ja ki nis kti rundit
qeto sene sje tu i kuptu vllau jem po ti kallxoj tmirat mos mi harru
kuptoje jom i mir ti ski tjeter zgjidhje veq me thon naixi i shtir
veq maje nmen naixi ta don at mir
jom penges per njerzt per rreth
kom familje se e kisha lon ket bot me qef
e vertet o per ni gabim kom ra ndepresion po ti e din qe naiixi kerkon
sun e duron po veq tash asaj per mu loti i pikon
e sa per fjal tjera besom qe veq je ka i shton kshtu kurr
sun perparon kur naixit fjal mas shpine i vnon
me fjal tua kerkon sun e mashtron
qdo kang naixit kungja pi lshon ruju se shum let sharron
dje pardje qashtu dhe sot na shkoi jeta neper lot noshta bohet mir po pom
doket kot se kot vlla sillu mir si nmot e jo si sot ti pa naixin je si kanga
pa spot
edhe sot pe dhezi ni joint pe ngrehi ni tim per qetsim se jom npikkllim

ree: TASH TI JETO PER SEN MOS TA NIN
TASH TI JETO EDHE KRYJe RININ
TASH TI JETO MOS MENO KURGJU HIQ
TASH TI JETO MOs MU BO U SI BITCHNuk kemi video për këtë këngë.


Naixx
Featuring: 1ky
Publikimi: 08/07/2009


Naixx - Ndjenjat N'mikrofon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ndjenjat N'mikrofon".
3. Video është e këngës "Ndjenjat N'mikrofon", por nuk këndohet nga Naixx.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Naixx:


Komente 0