A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Naldi (Ronaldo Shtylla)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  2
  • Emri i Vërtetë:
  • Ronaldo Shtylla
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 21 Vjeç
BIOGRAFIA: Naldi (Ronaldo Shtylla) është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Më datë 27 Dhjetor 2016, Naldi & Anna publikojnë videoklipin "Kaptines". Muzika e këngës u punua nga Festim Gici, teksti u shkrua nga Sebastiana Brecani. Më datë 6 Janar 2017, Franci Sula & Landi Roko publikojnë videoklipin "Krem Karamel", në bashkëpunim me Naldi. Muzika e këngës u punua nga Festim Gici, teksti u shkrua nga Sebastiana Brecani. Më datë 13 Janar 2017, Naldi publikon videoklipin "Te Kam Zemer", në bashkëpunim me Murat Nazifi. ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Glenis Dume

Erion Beqo

Deklan

Xhevi

Desti Musta

Domeniko

Xhenty

Ergi Dini

Marin TnT

Dylan


Tags: Naldi, Ronaldo Shtylla

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019