Nani-Style

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
 • Emri i Vërtetë:
 • Adnan Kaliqani
 • Vendlindja:
 • Peje 
 • Mosha:
 • 37 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Nani-Style është një këngëtar i njohur. Nani Style (Adnan Kaliqani) eshte rritur ne Gjermani dhe ne Zvicer. Nje djal shum krenar i Vullnetshem dhe i pandalshem ne sfidat Jetesore. Gjermanija ishe vendi ku ai kaloj nje pjese te Kohes se tij, ku dhe zbuloj veten dhe Talentin e tij ne fushen e Vallzimit qysh ne moshen 12 vjeqare, ne Vallzimin Hip Hop Street Dance, Por Nani eshte gjithashtu eshte ngusht i lidhur me Muziken me nje fjal ''Bota tij eshte Muzika'' dhe thot se vetem aty e gjen ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Edi Krasniqi

Hysni Zeqiri

Samir Aliu

Toni

Acidi

Adrian Rusta

Hysen Smajli

Astrit Bejta

Valon Rama

Ergin Brahimi


Tags: Nani-Style, Nani Style, Adnan Kaliqani

Krijo Një Kartolinë